Obiektów: 77 na 16 stronach.
< Poprzednia ::
1 ::
2 ::
3 ::
4 ::
5 ::
6 ::
7 ::
8 ::
9 ::
10 ::
Następna >
KARŁOWICE Pensjonat KAMIENNE WZGÓRZE

Karłowice 30, 59-830 Olszyna
tel. 75 644 92 99
mail: jezioro@kamiennewzgorze.pl
Kamienne Wzgórze znajduje się w miejscowości Karłowice zlokalizowanej na Pogórzu Izerskim. To malownicze miejsce oddalone jest 5 km od Gryfowa Śląskiego i znajduje się w gminie Olszyna, w powicie lubańskim. Zapraszamy Państwa do spędzenia wielu niezwykłych chwil na naszym Kamiennym Wzgórzu, z którego rozpościerają się piękne widoki na okoliczne lasy i góry. Ośrodek usytuowany jest bezpośrednio przy jeziorze Złotnickim, w pięknej, malowniczej okolicy bogatej w wszelaką roślinność, pełną ptaków, ryb a także grzybów. Kamienne Wzgórze to miejsce dla każdego, kto z dala od miejskiego hałasu zapragnie zrelaksować się i wypocząć. Nasz pensjonat to idealne miejsce na wypoczynek dla pojedynczych osób, rodzin oraz grup zorganizowanych. Zapraszamy również firmy do organizacji u nas wyjazdów integracyjnych oraz szkoleń. Komfort oraz wysoka jakość świadczonych usług gwarantują pełną satysfakcję oraz udany wypoczynek wszystkim gościom.
KRUSZWICA GOŚCINIEC NAD GOPŁEM

Grodztwo 43 B, 88-153 Grodztwo k/Kruszwicy
tel. 694 362 820
mail: gosciniec@nadgoplem.pl
Gościniec Nad Gopłem położony jest na obrzeżach Kruszwicy. Korzystna lokalizacja przy drodze krajowej 62 sprzyja organizacji spotkań rodzinnych, biznesowych oraz pobytów weekendowych, a bliskość Nadgoplańskiego Parku Narodowego daje możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu. W ofercie znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, które serwujemy w restauracji w godzinach od 7.00 do 9.00. Wszystkie pokoje przeznaczone są dla osób niepalących.
LUBIATÓW HALESZKA

ul. Sławska 12, 67-410 SŁAWA
tel. 69 506 82 22
mail: info@haleszka.pl
HALESZKA to obiekt, położony 70 m od jeziora Sławskiego. Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych i apartamentach. Pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny. Organizujemy pobyty indywidualne ( wczasy i weekendy), kolonie, imprezy firmowe, zielone szkoły, oraz wesela, imprezy okolicznościowe, kursokonferencje, zjazdy, zloty itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy: • Salę konsumpcyjną • Sala bankietową • Salkę konferencyjną • Świetlicę • Salon kominkowy • Mini-Market Ogólnospożywczy • Piłkarzyki, Bilard, Tenis stołowy, Trapolina • Ogródek z Grillem • Rowery, Sprzęt wodny • WLAN na terenie obiektu
SMARDZEWICE Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO

ul. Klonowa 16, 97-213 Smardzewice
tel. 44 726 40 00
tel. 695 380 368
mail: recepcja@centrummolo.pl
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO położone jest w malowniczej scenerii lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, w centralnej Polsce (Warszawa - 120 km, Łódź - 60 km), nad brzegiem Zalewu Sulejowskiego. W ofercie Centrum MOLO znajdą Państwo przepis na ciekawą konferencję, wesołą integrację, miłe spotkanie w gronie znajomych, szybki weekendowy wypoczynek, rodzinny urlop oraz imprezę okolicznościową z wyśmienitym menu. Gość indywidualny znajdzie w Molo miejsce do odpoczynku, atrakcje dla dzieci i przepyszną domową kuchnię.
DĄBKI Dom Wczasowy GRÓD PIASTÓW

ul. Łąkowa 1
tel. 603 965 720
mail: grod.piastow@wp.pl
Cena od: 35
Gród Piastów - 400 m od jeziora Bukowo.
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Grodu Piastów w centrum Dąbek, w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od ulicznego zgiełku ok. 450m od morza i ok. 400m od jeziora Bukowo. Na terenie ogrodzonej działki znajdują się: budynek główny, bungalow, domek letniskowy, parking dla samochodów, plac zabaw dla dzieci i duża wiata ogrodowa z grillami. Niedaleko obiektu rozciąga się rybne, przymorskie jezioro Bukowo, chętnie odwiedzane przez żeglarzy i windsurferów. Kanał łączący to jezioro z morzem uznawany jest za raj dla wędkarzy. Funkcjonuje tu szkoła windsurfingu oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia gokartów, wesołe miasteczko, trzy kryte baseny w pobliskich ośrodkach wczasowych. Amatorzy jazdy konnej z pewnością skorzystają z usług niedaleko oddalonej stadniny koni. Do mega atrakcji należą: - rejsy statkami Żeglugi Gdańskiej z Darłowa na Bornholm (Dania) - wycieczki w morze na połów dorszy z kutrów - Park Wodny z basenem z podgrzewaną wodą morską w pobliskim Darłówku