Obiektów: 50 na 10 stronach.
< Poprzednia ::
1 ::
2 ::
3 ::
4 ::
5 ::
6 ::
7 ::
8 ::
9 ::
10 ::
Następna >
DĄBIE Ośrodek Wypoczynkowy TEMAR

66-615 Dąbie
tel. 508 133 554
tel. 502 388 316
mail: temar@osrodekdabie.pl
Ośrodek wypoczynkowy TEMAR w Dąbiu koło Krosna Odrzańskiego to urokliwe miejsce, położone wśród malowniczych lasów sosnowych, w województwie lubuskim, nad jeziorem Wielkim 30 km od Zielonej Góry i 30 km od zachodniej granicy Polski.
SOMINY centrum wypoczynkowo-szkoleniowe KASZUBSKI BÓR

Sominy 60 A, 77-143 Studzienice
tel. 785 084 000
tel. 723 706 709
mail: info@kaszubskibor.pl
KASZUBSKI BÓR - centrum wypoczynkowo-szkoleniowe i stadnina koni w Sominach
Ośrodek KASZUBSKI BÓR położony jest urokliwym miejscu, na styku Zaborskiego i Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Dywan i Somińskim, w samym sercu Kaszub. Ośrodek KASZUBSKI BÓR zajmuje powierzchnię 9 hektarów, jest w całości ogrodzony, z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz piaszczystą plażą i strzeżonym kąpieliskiem. Dysponuje dobrze wyposażonym placem zabaw dla dzieci oraz stadniną koni.
SWORNEGACIE Ośrodek wczasowy PANORAMA

ul.Regatowa 1
tel. 506 507 065
mail: rezerwacja@swornegaciepanorama.pl
WAKACJE NAD JEZIOREM
Ośrodek wypoczynkowy PANORAMA w Swornegacie (poprzednia nazwa Przystań Kusznierewicza) oferuje wynajem domków i miejsca na polu namiotowym. W ośrodku można skorzystać z sprzętu pływającego, rejsach żaglówkami po jeziorze, nauki żeglowania na jachtach kadłubowych i katamaranie.
KSIĘŻE MŁYNY Ośrodek wypoczynkowy VANTUR

Księże Młyny 14a, Pęczniew, woj. łódzkie
tel. 600 899 685
tel. 692 205 755
mail: klubvantur@gmail.com
Ośrodek wypoczynkowy VanTur to prawie 3 hektary ogrodzonego zielonego terenu, na którym stoi nasz 2-piętrowy hotel. Do dyspozycji naszych gości mamy 40 pokoi, praktycznie z każdego okna i balkonu widać las. Mamy również 10 domków letniskowych z aneksem kuchennym, łazienkami. Dlatego uważamy, że jeśli szukają Państwo spokoju i wypoczynku bliżej natury - ciężko jest znaleźć lepsze miejsce. VanTur to ośrodek przyjazny psom. Wybierając się do nas nie musicie się martwić co zrobić ze swoim pupilem. Zabierzcie go ze sobą. W odległości ok 300m od naszego ośrodka znajduje się piękna piaszczysta plaża nad Wartą.
STARE JABŁONKI Ośrodek wypoczynkowy SKOWRONKI

ul. Turystyczna 3
tel. 509 094 039
tel. 502 213 079
mail: skowronki.jablonki@gmail.com
Ośrodek wypoczynkowy Skowronki - Stare Jabłonki zapraszają na Mazury!
Ośrodek wypoczynkowy SKOWRONKI. Stare Jabłonki - cudowna nazwa miejsca, które od lat jest uważane za świetną lokalizację do wypoczynku. Położona nad dwoma jeziorami (Szeląg Wielki i Szeląg Mały), z przedwojenną stacją kolejową wśród lasów... Obiekt położony jest nad samym brzegiem Szeląga Małego. Jeśli potrzebujesz spokoju, zapachu igliwia i wszystkiego, co niosą ze sobą Mazury najlepszego - dobrze trafisz. Grzyby i ryby o świcie, kąpiel za dnia, a wieczorem - ognisko w zupełnie swobodnej atmosferze. Psa nie musisz zostawiać znajomym, jego też ugościmy.